POSJET FRAMAŠA NAŠOJ KUĆI MATICI

Tijekom svog redovitog susreta ponedjeljkom, našu kuću maticu je 22. lipnja  posjetio fra Mario Lemo s framašima iz Frame Šubićevac. Susret je započeo u našoj samostanskoj kapeli euharistijskim klanjanjem. Klanjanje su predvodile sestre, a framaši su animirali pjevanjem.

Nakon klanjanja zajedno smo obišli pojedine samostanske prostorije i upoznali framaše s poviješću i sadašnjim djelovanjem Družbe, s osobitim naglaskom na našu utemeljiteljicu službenicu Božju majku Klaru Žižić.. Druženje je nastavljeno u velikoj samostanskoj dvorani Majke Klare uz pjesmu, igru i smijeh.